MagazínTieto pánske tepláky nesmú chýbať vo vašom šatníku! Pozrite si ich!

Tieto pánske tepláky nesmú chýbať vo vašom šatníku! Pozrite si ich!

To, že tepláky už nie sú len oblečením na cvičenie, nie je žiadnou novinkou. Trend pohodlia, komfortu, voľnosti čoraz viac ovláda svet módy. Zároveň to však neznamená, že tepláky by ste mali nosiť vždy, keď sa vám zachce. V niektorých situáciách bude takéto správanie smiešne a hlavne neefektívne. Aby ste sa do tejto situácie nedostali, musíte si predstaviť, kedy je tento druh štýlu za daných okolností ideálny. V tomto článku si povieme o tom, ako štýlovo nosiť pánske tepláky.

Na čo si dať pozor pri výbere tých správnych teplákov?

V prvom rade sa musíte rozhodnúť, na aký účel potrebujete pánske tepláky. V ideálnom prípade by mal mať muž v šatníku niekoľko párov teplákov (na domáce použitie a na vychádzky) a je vhodné mať aj náhradné. Na výber správnych teplákov odporúčame pred kúpou zohľadniť niektoré veci.

Materiál – Na domáce použitie, prechádzky po meste a výlety je lepšie zvoliť výrobky z bavlny alebo vlny, ale na šport s intenzívnou záťažou nie sú prírodné tkaniny najlepšou voľbou. Vysokokvalitné syntetické a zmesové materiály vám umožnia cvičiť v pohodlí, pričom tepláky si pri dlhodobom používaní dobre udržia svoj tvar bez straty pôvodných vlastností.

...

Dĺžka – Príliš dlhé nohavice budú pôsobiť nedbalo, ale ak si vyberiete model s elastickou gumičkou na členkoch, nikto si nevšimne, ak sú o niečo kratšie ako dĺžka vašej nohy.

Pás – Dobrý elastický pás by mal zabezpečiť bezpečné uchytenie, pričom nohavice by nemali nadmerne tlačiť na telo alebo visieť dole. Prítomnosť šnúrky na opasku pomôže napraviť situáciu, ak rozdiel vo veľkosti nie je príliš veľký.

Pohodlie pohybu – Pri nosení teplákov by ste nemali byť ničím obmedzení.

Klasické alebo skrátené, obtiahnuté alebo široké – Tepláky v akomkoľvek prevedení sú voľbou mladšej generácie aj starších mužov. Obľuba teplákov sa vysvetľuje mnohými výhodami. Vďaka svojej praktickosti a univerzálnosti sa budú hodiť všade.

K čomu nosiť pánske tepláky?

Tepláky sa dajú kombinovať mnohými spôsobmi. Aj keď sa určite nepovažujú za oblečenie, ktoré patrí do kategórie formálneho oblečenia, možno z nich vytvoriť vzhľad, ktorý sa hodí na rôzne príležitosti. Na stránke https://bolf.sk/slo_m_Panska-moda_Teplakove-supravy-3407.html nájsť nielen pánske tepláky, ale aj pánske teplákové súpravy pre každú príležitosť.

Teplákové nohavice sú svojou povahou športovým odevom. Môžete ich však urobiť ležérnymi, ak sa vám ich podarí vhodne skombinovať s tričkami alebo mikinami s kapucňou. Ide však o najjednoduchšiu kombináciu.

Teplákové nohavice vám umožnia vytvoriť ležérny vzhľad aj s džínsovými bundami a košeľami, ragbyovými tričkami alebo parkami.

Všetko závisí od látky, z ktorej sú nohavice vyrobené, a od toho, ako odvážne chcete vyzerať. Nemusíte ich nosiť s bežeckými topánkami. Skvele vyzerajú aj s bežnou a základnou obuvou. Vôbec sa však neodporúča kombinovať ich s mokasínami.

Kombinácia, ktorá si získava čoraz viac priaznivcov, je pár teplákových nohavíc s motorkárskou bundou. Kombinácia mäkkých a pohodlných teplákov s tvrdou koženou bundou vám dodá športovejší a modernejší vzhľad.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Ďalšie články

Prekvapte rodinu – Rovnaké tričká pre celú rodinu

Aj vy ste už premýšľali nad tým, ako by ste mohli potešiť svoju rodinu? Nezáleží na tom, či z pozície rodiča alebo dieťaťa, či...

Ako si užiť dovolenku s rodinou?

Cestovanie je vzrušujúce dobrodružstvo, ale cestovanie s deťmi môže priniesť svoje výzvy. Avšak so správnymi tipmi a radami môže byť dovolenka s rodinou zážitkom,...

Probiotika pre deti – prečo ich užívať?

Probiotiká sú živé mikroorganizmy, ktoré majú priaznivý vplyv na zdravie. Sú prirodzene prítomné v črevách, ale môžu sa dodať aj prostredníctvom potravín alebo doplnkov...

Ako podporiť deti v digitálnej dobe, aby boli šťastnejšie?

Digitálna éra prináša so sebou nové výzvy pre rodičov, keď ide o výchovu šťastných a zdravo vyvíjajúcich sa detí. S nárastom používania digitálnych technológií...