MagazínPrekvapte rodinu – Rovnaké tričká pre celú rodinu

Prekvapte rodinu – Rovnaké tričká pre celú rodinu

Aj vy ste už premýšľali nad tým, ako by ste mohli potešiť svoju rodinu? Nezáleží na tom, či z pozície rodiča alebo dieťaťa, či starého otca. Máme zaužívané dávať si darčeky predovšetkým na sviatky, či už osobné alebo všeobecné. Avšak vy môžete svoju rodinu prekvapiť kedykoľvek!

Ako milo prekvapíte všetkých členov rodiny? No predsa rovnakými tričkami s potlačou pre celú rodinu. Nepredstavujte si gýčové tričká s veľkou rodinnou fotkou, inšpirovať sa môžete týmito nápadmi:

Malý nápis

Tričká môžu byť jednej farby, ale aj rôznej – tým môžete napríklad znázorniť rozdiel medzi deťmi a dospelými alebo medzi mužmi a ženami. Do stredu alebo do pravého horného rohu môžete zvoliť jedno slovo alebo vetu. Vyberte niečo také, čo je výstižné pre vašu rodinu. Takéto tričko spraví veľkú radosť celej rodine!

...

Karikatúra/maľba

Dať do stredu trička klasickú veľkú obdĺžnikovú rodinnú fotku nie je príliš originálne. Čo môžete spraviť? Vytvorte zaujímavú grafiku online, napríklad vašu rodinnú fotku preveďte inej podoby, môže ísť o falošnú maľbu alebo o karikatúru. Takéto tričká sú vtipné a najmä deťom sa určite budú páčiť.

Symbol, ktorý spája

Ste doma vášnivými fanúšikmi hokeja? Na rodinné tričká si dajte spraviť malé hokejky. Nikto okrem vás nebude vedieť, čo tričko predstavuje. Dôležité je, že to bude vedieť vaša rodina. Ak ste hudobne nadaní a každý v rodine hrá na iný hudobný nástroj, zvoliť môžete symbol husľového kľúča.

Postupnosť

Ste štvorčlenná rodina? Potom môžete zvoliť motív postupnosti. Znamená to, že si vyberiete vetu, ktorá pozostáva zo štyroch slov a na každom tričku bude jedno slovo. Veta bude dávať zmysel, len ak bude celá rodina spolu.

Tričká s vlastnou potlačou sú originálne darčeky, ktoré nepochybne potešia mladých aj starých.

Pre aký vzor sa rozhodnete?

Zdroj obrázku: Pixel-Shot / stock.adobe.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Ďalšie články

Budovanie zdravého súťaženia medzi súrodencami. Viete, ako na to?

Žiarlivosť a rivalita medzi súrodencami je bežný jav, s ktorým sa stretáva mnoho rodičov. Je prirodzené, že deti súťažia o pozornosť a lásku svojich...

Zistujete, na čo ma Vaše dieťa talent? 7 tipov, ako objaviť talent u dieťaťa

V každom dieťati sa ukrývajú jedinečné talenty a schopnosti, ktoré treba objaviť a rozvinúť. Ako rodičia je pre nás dôležité byť pozorní a podporovať...

Komunikácia a kompromisy medzi súrodencami

Súrodenecká rivalita je prirodzená súčasť života v rodine s viacerými deťmi. Hádky o hračky, pozornosť rodičov či miesto v aute sú bežným javom. Avšak,...

Aké sú prvé dni s babätkom po pôrode?

Prvé dni po pôrode sú pre matku aj bábätko obdobím veľkých zmien a adaptácie. Nová mamička sa zotavuje z pôrodu a zároveň sa učí...