MagazínAké doplnky do detskej izby kúpiť, keď dieťa začne loziť?

Aké doplnky do detskej izby kúpiť, keď dieťa začne loziť?

Približne v 8 mesiaci začne vaše bábätko loziť a viac vnímať okolie i hračky. Toto obdobie je časom, kedy je potrebné detskú izbičku prispôsobiť tak, aby bola pre dieťatko bezpečná. Môžete robiť čokoľvek, ale vy sami bábätko len ťažko ustrážite pri lození a spoznávaní sveta. Na vytvorenie bezpečného prostredia v každej izbe, kde trávite s bábätkom čas, budete potrebovať niekoľko pomôcok a doplnkov. Čo treba do izbičky dokúpiť?

Lozenie ide ruka v ruke so sedením – je čas sa začať intenzívne hrať!

Takmer súčasne s lozením sa u vášho dieťatka objavia aj prvé pokusy o sedenie. Vo veku od 8 do 10 mesiacov už takmer všetky deti pekne sedia a lozia po celom byte. Plazenie si vyžaduje, aby ste dieťatko ochránili pred úderom do nábytku a pri hraní pred chladom zo zeme. Okrem ochrany rohov nábytku silikónovými chráničmi doplňte do výbavy hraciu podložku. Hracia podložka nie je len pomôckou na hranie, ale tiež veľmi štýlovým doplnkom s viacerými možnosťami využitia.

Jedinečné a nenapodobiteľné hracie podložky JUKKI

Nádherné hracie podložky z internetového obchodu JUKKI sú doplnkom, ktorý zaručene do výbavy dieťatka potrebujete. Vďaka tvaru a volánikom sú tak rozkošné, že si budete chcieť kúpiť viac kúskov. So značkou JUKKI si môžete dovoliť kúpiť všetky úžasné pomôcky pre deti, pretože výrobky sú kvalitné, no predávané za veľmi priaznivú cenu. Hracie podložky využijete pri hraní či ako podložku pri prebaľovaní.

...

Hracie podložky a všetky ostatné predávané produkty vyrába JUKKI pod dohľadom a vo vlastnej réžii s ohľadom na bezpečie a komfort dieťatka. Dizajn a motívy hracích podložiek ľahko prispôsobíte pohlaviu dieťatka. Ide o rozprávkové postavičky, zvieratká, farby ako ružová a béžová pre dievčatká a modrá či sivá pre chlapčekov. Vybrať je možné aj z neutrálnych farieb s peknými rozprávkovými motívmi. Mäkučké bavlnené podložky na hranie z dielne JUKKI sú vyplnené antialergickými textíliami, takže sa o zdravie a bezpečie bábätka nemusíte obávať.

Detský puf JUKKI – keď vaše bábätko spoznáva všetky kúty izbičky 

Spoločnosť JUKKI podporuje všetkých skvelých rodičov vo výchove a starostlivosti o dieťatko. Podporuje je ich i tým, že myslí na všetky aspekty bezpečnosti bábätka. V ponuke JUKKI nájdete sedacie vaky resp. detské pufy, ktoré sú ďalšou možnosťou, ako chrániť deti pri lození. Keďže pri podpore rodičov ide aj o ich dobrý pocit, pufy sú vyrobené tak, aby zvýšili bezpečnosť bábätka a boli tiež trendovým doplnkom do izby.

Umiestnite puf do kútov izby alebo k rohom stolov. Puf ochráni dieťatko pred nárazom, poslúži ako náhrada kresla alebo ako odkladací priestor. Mäkké a na dotyk veľmi príjemné pufy nájdete v obchode JUKKI v rôznofarebnom prevedení od ružovej cez modrú a zelenú až po neutrálnu sivú. Poťahy sedacích vakov je možné prať a vnútorná výplň z polystyrénových guľôčok umožňuje jednoduchú manipuláciu.

Aj v postieľke bábätko lozí! JUKKI mantinely a vrkoče bábätko ochránia

Váš malý anjelik zaspal a vy pokojne odídete do kuchyne pripraviť kávu. Avšak bábätko sa prebudí a začne vymýšľať. Aj v postieľke musíte u väčších detí zabezpečiť všetko tak, aby ste sa nemuseli o bezpečnosť dieťatka ani sekundu obávať.

Variabilné mantinely do postieľky JUKKI

Bezstarostné vychutnanie okamihov oddychu vám umožnia mantinely do postieľky. Obchod JUKKI predáva mantinely v rôznych rozmeroch, čím dosiahnete plnú ochranu celého obvodu postieľky. Mantinely sú navyše veľmi estetickým doplnkom. Vyberte si mantinel do postieľky s rozkošnými zajačikmi, sloníkmi alebo bodkované prevedenie.

Upevnenie mantinelu do postieľky je veľmi jednoduché vďaka veľkému množstvu bavlnených šnúrok. Bavlnený materiál a netkaná textília sú dostatočne priedušné, takže nehrozí, že by bábätko v postieľke bolo ohrozené zníženou cirkuláciou vzduchu. Zvoľte si rôznu dĺžku a dizajn mantinelov JUKKI, aby ste dosiahli plnú ochranu a pekný vzhľad detskej postieľky.

Multifunkčné vrkoče do postieľky JUKKI

Všetky výrobky JUKKI sa k sebe dajú farebne zladiť. A všetky môžete vďaka dobrej cene vášmu dieťatku dopriať. K mantinelu do postieľky odporúčame kúpiť extrémne jemné vrkoče. Vrkoce do postielky JUKKI sú flexibilné, takže sa dajú uložiť nielen do postieľky, ale tiež do kočíka alebo do ohrádky na hranie. Bavlnené vrkoče v rozmanitých farbách sú vyrobené zo zdravotne neškodných materiálov rovnako ako i ostatné výrobky JUKKI. Využite vrkoče v postieľke alebo z nich spravte peknú dekoráciu v obývačke. Obchod JUKKI je pripravený urobiť maximum pre rodičov a deti s ohľadom na ich komfort, bezpečie a radostné prežívanie každého dňa. Ochráňte pri lození svoje dieťatko s výrobkami značky JUKKI!

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Ďalšie články

5 skvelých tipov, ako ochrániť vlhké priestory pred plesňou

Kúpeľne a pivnice sú miesta s ideálnymi podmienkami na rast všetkých druhov plesní. Pleseň v kúpeľni, ale aj na ostatných vlhkých miestach vášho domu,...

Chváľte a povzbudzujte súrodencov, keď sa k sebe správajú milo a ústretovo

Súrodenecké vzťahy sú jedným z najdôležitejších a najvplyvnejších vzťahov v živote dieťaťa. Pozitívne interakcie medzi súrodencami môžu výrazne prispieť k ich emocionálnemu a sociálnemu...

Tipy ako pomôcť deťom rozpoznávať a zvládať svoje emócie a rozvíjať ich emocionálnu inteligenciu

Emocionálna inteligencia (EQ) je súbor zručností, ktoré nám umožňujú vnímať, chápať a zvládať vlastné emócie a emócie druhých. Prečo je dôležité budovať EQ u detí? U...

Prečo je dojčenie najlepšia voľba a ako na to?

Dojčenie je nielen prirodzený spôsob výživy pre novorodeniatka, ale aj dôležitý moment pre väzbu medzi matkou a dieťaťom. Okrem toho má dojčenie mnoho ďalších...