SpoluprácaDarujte darček, ktorý vydrží - Puzzle

Darujte darček, ktorý vydrží – Puzzle

Dostať peknú sošku anjelika či novú keramickú vázu síce poteší, no ak nie sme fanúšikmi preplnených poličiek, je možné, že darček skončí niekde schovaný. Preto, ak chcete niekoho skutočne darčekom prekvapiť, musíte vymyslieť niečo originálnejšie. Aj deti sa vedia potešiť originálnym osobným darčekom. My vám dnes prezradíme, s akým darčekom určite zabodujete.

Pamätáte si, keď ste v detstve skladali puzzle? Táto aktivita sa teší obľube aj u dospelých. Vedeli ste, že aj dospelí môžu skladať puzzle? Nielen, že si pri tom dobre oddýchnu, zároveň môžu manželia spolu tráviť viacej času.

Aké puzzle sú vhodné pre rodiny?

Drevené puzzle

Je zrejmé, že svojim priateľom či rodine nedarujete detské puzzle s motívom princezien. Našťastie prišla stránka Coolarts.sk s nápadom. Počuli ste už o drevených puzzle? Tieto puzzle sú väčšie, krajšie a lepšie sa skladajú.

...

Drevené puzzle môžete po poskladaní položiť na stojan a obdivovať ich najbližšie týždne. Vybrať si môžete ručne maľované motívy, realisticky vyzerajúce zvieratá či prírodné scenérie. Ak niekomu darujete drevené puzzle, nemusíte sa obávať, že by váš darček schoval do zásuvky.

Deťom sa drevené puzzle lepšie skladajú, pretože ich dokážu lepšie uchopiť.

Puzzle z fotky

Chcete byť pri darovaní skutočne osobný? Potom môžete dať vyrobiť puzzle z fotky. Môžete niekomu vybrať peknú rodinnú fotku, fotku s priateľmi či fotku domáceho maznáčika. Takéto poskladané puzzle budú tvoriť krásnu bytovú dekoráciu, ktorú bude radosť mať v obývačke.

Puzzle z fotky môžu byť pekným darčekom aj pre deti, ktorým ostane pekná pamiatka. Vybrať môžete ich obľúbenú fotku. Skladať puzzle môžete so svojimi deťmi, ktoré sa určite potešia. Pretože ešte lepší darček než originálne puzzle je čas, ktorý strávite ich skladaním so svojimi najbližšími.

Vyberte si svoje puzzle ešte dnes!

Zdroj obrázku: Dmitriev Mikhail / Shutterstock.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Ďalšie články

5 skvelých tipov, ako ochrániť vlhké priestory pred plesňou

Kúpeľne a pivnice sú miesta s ideálnymi podmienkami na rast všetkých druhov plesní. Pleseň v kúpeľni, ale aj na ostatných vlhkých miestach vášho domu,...

Chváľte a povzbudzujte súrodencov, keď sa k sebe správajú milo a ústretovo

Súrodenecké vzťahy sú jedným z najdôležitejších a najvplyvnejších vzťahov v živote dieťaťa. Pozitívne interakcie medzi súrodencami môžu výrazne prispieť k ich emocionálnemu a sociálnemu...

Tipy ako pomôcť deťom rozpoznávať a zvládať svoje emócie a rozvíjať ich emocionálnu inteligenciu

Emocionálna inteligencia (EQ) je súbor zručností, ktoré nám umožňujú vnímať, chápať a zvládať vlastné emócie a emócie druhých. Prečo je dôležité budovať EQ u detí? U...

Prečo je dojčenie najlepšia voľba a ako na to?

Dojčenie je nielen prirodzený spôsob výživy pre novorodeniatka, ale aj dôležitý moment pre väzbu medzi matkou a dieťaťom. Okrem toho má dojčenie mnoho ďalších...