SpoluprácaDarujte darček, ktorý vydrží - Puzzle

Darujte darček, ktorý vydrží – Puzzle

Dostať peknú sošku anjelika či novú keramickú vázu síce poteší, no ak nie sme fanúšikmi preplnených poličiek, je možné, že darček skončí niekde schovaný. Preto, ak chcete niekoho skutočne darčekom prekvapiť, musíte vymyslieť niečo originálnejšie. Aj deti sa vedia potešiť originálnym osobným darčekom. My vám dnes prezradíme, s akým darčekom určite zabodujete.

Pamätáte si, keď ste v detstve skladali puzzle? Táto aktivita sa teší obľube aj u dospelých. Vedeli ste, že aj dospelí môžu skladať puzzle? Nielen, že si pri tom dobre oddýchnu, zároveň môžu manželia spolu tráviť viacej času.

Aké puzzle sú vhodné pre rodiny?

Drevené puzzle

Je zrejmé, že svojim priateľom či rodine nedarujete detské puzzle s motívom princezien. Našťastie prišla stránka Coolarts.sk s nápadom. Počuli ste už o drevených puzzle? Tieto puzzle sú väčšie, krajšie a lepšie sa skladajú.

...

Drevené puzzle môžete po poskladaní položiť na stojan a obdivovať ich najbližšie týždne. Vybrať si môžete ručne maľované motívy, realisticky vyzerajúce zvieratá či prírodné scenérie. Ak niekomu darujete drevené puzzle, nemusíte sa obávať, že by váš darček schoval do zásuvky.

Deťom sa drevené puzzle lepšie skladajú, pretože ich dokážu lepšie uchopiť.

Puzzle z fotky

Chcete byť pri darovaní skutočne osobný? Potom môžete dať vyrobiť puzzle z fotky. Môžete niekomu vybrať peknú rodinnú fotku, fotku s priateľmi či fotku domáceho maznáčika. Takéto poskladané puzzle budú tvoriť krásnu bytovú dekoráciu, ktorú bude radosť mať v obývačke.

Puzzle z fotky môžu byť pekným darčekom aj pre deti, ktorým ostane pekná pamiatka. Vybrať môžete ich obľúbenú fotku. Skladať puzzle môžete so svojimi deťmi, ktoré sa určite potešia. Pretože ešte lepší darček než originálne puzzle je čas, ktorý strávite ich skladaním so svojimi najbližšími.

Vyberte si svoje puzzle ešte dnes!

Zdroj obrázku: Dmitriev Mikhail / Shutterstock.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Ďalšie články

Budovanie zdravého súťaženia medzi súrodencami. Viete, ako na to?

Žiarlivosť a rivalita medzi súrodencami je bežný jav, s ktorým sa stretáva mnoho rodičov. Je prirodzené, že deti súťažia o pozornosť a lásku svojich...

Zistujete, na čo ma Vaše dieťa talent? 7 tipov, ako objaviť talent u dieťaťa

V každom dieťati sa ukrývajú jedinečné talenty a schopnosti, ktoré treba objaviť a rozvinúť. Ako rodičia je pre nás dôležité byť pozorní a podporovať...

Komunikácia a kompromisy medzi súrodencami

Súrodenecká rivalita je prirodzená súčasť života v rodine s viacerými deťmi. Hádky o hračky, pozornosť rodičov či miesto v aute sú bežným javom. Avšak,...

Aké sú prvé dni s babätkom po pôrode?

Prvé dni po pôrode sú pre matku aj bábätko obdobím veľkých zmien a adaptácie. Nová mamička sa zotavuje z pôrodu a zároveň sa učí...