SpoluprácaDarujte darček, ktorý vydrží - Puzzle

Darujte darček, ktorý vydrží – Puzzle

Dostať peknú sošku anjelika či novú keramickú vázu síce poteší, no ak nie sme fanúšikmi preplnených poličiek, je možné, že darček skončí niekde schovaný. Preto, ak chcete niekoho skutočne darčekom prekvapiť, musíte vymyslieť niečo originálnejšie. Aj deti sa vedia potešiť originálnym osobným darčekom. My vám dnes prezradíme, s akým darčekom určite zabodujete.

Pamätáte si, keď ste v detstve skladali puzzle? Táto aktivita sa teší obľube aj u dospelých. Vedeli ste, že aj dospelí môžu skladať puzzle? Nielen, že si pri tom dobre oddýchnu, zároveň môžu manželia spolu tráviť viacej času.

Aké puzzle sú vhodné pre rodiny?

Drevené puzzle

Je zrejmé, že svojim priateľom či rodine nedarujete detské puzzle s motívom princezien. Našťastie prišla stránka Coolarts.sk s nápadom. Počuli ste už o drevených puzzle? Tieto puzzle sú väčšie, krajšie a lepšie sa skladajú.

...

Drevené puzzle môžete po poskladaní položiť na stojan a obdivovať ich najbližšie týždne. Vybrať si môžete ručne maľované motívy, realisticky vyzerajúce zvieratá či prírodné scenérie. Ak niekomu darujete drevené puzzle, nemusíte sa obávať, že by váš darček schoval do zásuvky.

Deťom sa drevené puzzle lepšie skladajú, pretože ich dokážu lepšie uchopiť.

Puzzle z fotky

Chcete byť pri darovaní skutočne osobný? Potom môžete dať vyrobiť puzzle z fotky. Môžete niekomu vybrať peknú rodinnú fotku, fotku s priateľmi či fotku domáceho maznáčika. Takéto poskladané puzzle budú tvoriť krásnu bytovú dekoráciu, ktorú bude radosť mať v obývačke.

Puzzle z fotky môžu byť pekným darčekom aj pre deti, ktorým ostane pekná pamiatka. Vybrať môžete ich obľúbenú fotku. Skladať puzzle môžete so svojimi deťmi, ktoré sa určite potešia. Pretože ešte lepší darček než originálne puzzle je čas, ktorý strávite ich skladaním so svojimi najbližšími.

Vyberte si svoje puzzle ešte dnes!

Zdroj obrázku: Dmitriev Mikhail / Shutterstock.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Ďalšie články

Cvičenie počas tehotenstva

Tehotenstvo je čas radosti a očakávania, ale aj obdobia, kedy sa naše telo mení a prispôsobuje novým požiadavkám. Jedným z dôležitých aspektov tehotenstva je...

Ako si nastaviť rovnováhu medzi prácou a rodinným životom?

Rodičovstvo je jedným z najnáročnejších úloh, ktoré môžeme v živote zažiť, a rovnováha medzi prácou a rodinným životom sa často javí ako krehká a...

Tipy, ako predchádzať vzniku strii počas tehotentva

Strie sú úplne prirodzeným javom, ktorý môže postihnúť mnohé ženy počas tohto špeciálneho obdobia. Avšak, existuje niekoľko spôsobov, ako im môžete predchádzať alebo minimalizovať...

Ako poznať mimomaternicové tehotenstvo?

Mimomaternicové tehotenstvo je zriedkavý, no potenciálne vážny zdravotný problém, ktorý sa môže vyskytnúť počas tehotenstva. Je dôležité byť informovaný o jeho príznakoch a rizikách,...