Učíme saInteraktívne a vzdelávacie doplnky, ktoré obohatia každé detské ihrisko

Interaktívne a vzdelávacie doplnky, ktoré obohatia každé detské ihrisko

V dnešnej dobe zasahujú inovácie a výdobytky moderných technológií takmer do všetkých oblastí života a pomáhajú zlepšovať fungovanie inštitúcií, služieb i mnohých priemyselných odvetví.

Trend neustále prebiehajúcej modernizácie je badateľný vo všetkom okolo nás a siaha od predmetov našej každodennej potreby až po priam neuveriteľné kolosálne vynálezy.

Moderný životný štýl reflektuje požiadavky a potreby našej doby, ktorá je viac zameraná na zdravie, aktívny život, vzdelanie a osobnostný rast.

...

Technologický pokrok prináša so sebou aj nové prístupy vo vzdelaní a hravé formy učenia, ktoré deťom pomáhajú v ďalšom rozvoji.

Modernizácia sveta detských ihrísk

Svet detských ihrísk je miestom pokroku a napredovania aj vďaka novátorským formám zábavy, športovania a hier.

Dnešné detské ihriská sú vybavené tými najmodernejšími, vysoko sofistikovanými hernými zariadeniami.

Doplnky na detské ihriská disponujú nespornou odolnosťou a kvalitou spĺňajúcou tie najvyššie požiadavky a bezpečnostné štandardy.

Moderné herné zariadenia a atrakcie detských ihrísk sú prispôsobené najnovším dizajnérskym trendom a nepretržite kráčajú s dobou.

Výroba detských ihrísk je plne kvalifikovaným procesom vyžadujúcim nielen odbornosť a technologické know-how, ale tiež kreativitu, zručnosť a dlhodobé skúsenosti.

Vzdelávacie atrakcie a aktivity pre deti (rozvoj a učenie pomocou virtuálnej reality)

 Neprestajné inovácie a upgradovanie herných zariadení detských ihrísk sa odzrkadľuje aj v ich zdokonalených podobách a nových interaktívnych prvkoch.

Interaktívne pieskovisko

Kde by si mohli malé deti lepšie vyskúšať svoje kreatívne schopnosti, ak nie na pieskovisku?

Najmä najmenšie deti zbožňujú hru s poddajným pieskom, tvorbu piesočných hradov a všelijakých útvarov podľa ich fantázie.

Takáto hra rozvíja imagináciu a kreativitu a umožňuje deťom naplno sa ponoriť do kúzelného detského sveta, a zároveň ich učí vytrvalosti aj trpezlivosti.

Interaktívne pieskovisko je pieskovisko prenesené do virtuálnej reality a je možné si vybrať z mnohých úžasných tém, ako sú Fosílie, Dinosauri, Svet chrobákov, Safari alebo Podmorský svet.

Digitálne kresby DrawAlive

Pre deti je kreslenie obrázkov nesmierne obohacujúce a podnetné vyjadrenie svojich pocitov a vnímania sveta okolo seba. Pomocou kresieb si môžu rozvíjať tvorivé schopnosti aj predstavivosť a učiť sa lepšej koncentrácii.

Digitálne kresby DrawAlive prenášajú deťom kreslenie do virtuálneho sveta, kde ich kresby a obrázky ožívajú vďaka špeciálnemu skeneru. A to je pre deti niečo skutočne fantastické.

IndoorCaving

Deti sa rady hrajú na objaviteľov a malých dobrodruhov. Vnútorné jaskyniarstvo im umožňuje skúmanie skrytých zákutí umelých jaskýň a prekonávanie najrôznejších prekážok.

Objavovanie tajomstiev umelých jaskýň sa pre deti stáva nezabudnuteľným aj vďaka čelovke a digitálnemu náramku, mapajúcemu cestu plnú prekvapení.

Interaktívna stena iWall

Keď si chcú deti zmerať svoje schopnosti v pretekoch či bojových disciplínach, pomôže im v tom herné zariadenie iWall, ktoré ponúka možnosť vyskúšať si ich v priestore virtuálnej reality.

Toto zariadenie pomáha deťom v rozvíjaní si ako fyzických zručností, tak aj odolnosti a vytrvalosti.

ValoArena

Detská atrakcia ValoArena je interaktívny a zároveň tiež fyzický priestor, vytvorený pre nesmierne zaujímavú hru. Deti sa tam učia súťaženiu na javisku, čím si rozvíjajú svoj talent a schopnosti sociálnej interakcie.

Vďaka dômyselne prepracovanému systému hry ponúka deťom vzrušujúce chvíle v divadelnej aréne, okorenené povzbudzovaním obecenstva.

Najnovšie technológie v dizajne a výrobe detských ihrísk

Ako sme už písali na začiatku, modernizácia a pokrok zasahujú do každej oblasti nášho každodenného života.

Ak už máte svoj projekt na detské ihrisko, môžete si byť istý, že aj vďaka najnovším technológiám bude neustále v kurze.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Ďalšie články

5 skvelých tipov, ako ochrániť vlhké priestory pred plesňou

Kúpeľne a pivnice sú miesta s ideálnymi podmienkami na rast všetkých druhov plesní. Pleseň v kúpeľni, ale aj na ostatných vlhkých miestach vášho domu,...

Chváľte a povzbudzujte súrodencov, keď sa k sebe správajú milo a ústretovo

Súrodenecké vzťahy sú jedným z najdôležitejších a najvplyvnejších vzťahov v živote dieťaťa. Pozitívne interakcie medzi súrodencami môžu výrazne prispieť k ich emocionálnemu a sociálnemu...

Tipy ako pomôcť deťom rozpoznávať a zvládať svoje emócie a rozvíjať ich emocionálnu inteligenciu

Emocionálna inteligencia (EQ) je súbor zručností, ktoré nám umožňujú vnímať, chápať a zvládať vlastné emócie a emócie druhých. Prečo je dôležité budovať EQ u detí? U...

Prečo je dojčenie najlepšia voľba a ako na to?

Dojčenie je nielen prirodzený spôsob výživy pre novorodeniatka, ale aj dôležitý moment pre väzbu medzi matkou a dieťaťom. Okrem toho má dojčenie mnoho ďalších...