Ešte pred tým než si povedia svoje „áno“ nezabudni, že je čas na kamarátky. Rozlúčky so slobodou nie sú len tak hocijaké párty, je to tradícia pokiaľ ide o svadby. Niekto preferuje divokú noc ako posledné vyrazenie si z kopýtka, niekto iný zasa odletí na víkend s kamoškami niekam do exotiky. Ak si práve ty prvou družičkou a zrovna tvoja nevesta je lenivejším typom, si na správnom mieste.

Máš tak trochu šťastie, ak je tvoja najlepšia kamoška kľudná a trošku lenivá osôbka. Plánovanie bude tak oveľa jednoduchšie, bez námahy a stresu – príkladom je výber šiat s ktorým si rozhodne nebude robiť veľkú hlavu. Vo svoj veľký deň si pravdepodobne dá pred obradom ešte šlofíka, namiesto opätkov obuje sandále, jej vlasy budú rozpustené vo voľných kudrlínkach a make- up bude tvoriť možno len maskara. Vždy si na nej obdivovala jej geniálnu schopnosť za každých okolností vyzerať neuveriteľne prirodzene a okúzľujúco. Aj rozlúčka so slobodou by sa mala prispôsobiť povahe nevesty. V tomto článku ti ponúkneme zopár dokonalých nápadov na rozlúčku so slobodou v „lazy style“.

Deň v kúpeloch

Vaša lenivá nevesta sa nikam neponáhľa a najradšej strávi hodiny ponorená vo vani s vanilkovou sviečkou a kokosovou penou do kúpeľa prípadne dobrou knihou. Alebo trávi dlhé chvíle snívajúc v sprche a všade chodí neskoro? Kúpeľný deň bude pre príjemné osvieženie životného štýlu, ktorý miluje.

Strávte deň na kozmetike, či rybacou pedikúrou. Posledné dni si bola aj ty v napätí a zaiadzovala celý priebeh rozlúčky, takže si všetky zaslúžite trošku rozmaznávania. Voľný deň môžete zakončiť spoločnou lekciou jógy alebo meditáciou. Nič nepošle vašu lenivú sestru do manželského života lepšie ako kúpeľný deň a pilates párty. Nesúhlasíte ?

Deň na pláži

Vezmite surf, príručnú chladničku a v nej trošku chladeného Prosecca. Vaša budúca nevesta miluje vypariť sa niekam ku vode, naviac čerstvý vzduch a šum mora jej pomáha zabudnúť na všetok ten stres z plánovania svadby. Plážový deň je vždy plný zábavy na slniečku a každý predsa občas potrebuje trochu vitamínu sea.

Táto rozlúčka so slobodou je najlepšia v lete alebo keď je počasie v teplé, takže si vača posádka môže užiť príjemný deň na vlnách. Vaša lenivá nevesta rada spí, ale nikdy si nenechá ujsť krásny čas s pieskom medzi prstami…

Ochutnávka šampanského

Vínko a dobré jedlo je základom rozlúčky so slobodou. Skúste ale tento raz pre zmenu namiesto korkového štupľa na víne buchnúť šampanské. Vaša „bestie“ čochvíľa ochutná aký je manželský život a to je dôvod na poriadnu oslavu. Ochutnávka šampanského je skvelý zámer, prečo si spraviť výlet po okolitých vinohradoch. Pripravte si prípitok na novomanželov a v prípade, že šampanské nesedí pre vašu skupinu, kľudne si ho zameňte za tequilu či kokteily. Zabookujte izbu v hoteli a nechajte sa unášať nocou. Samozrejme nezabudnite na vhodné pokrmy, aby budúca nevesta náhodou nevyhladla.

Sexy masáž a striptíz

Že sa pre lenivú nevestu žiadna striptíz divoká noc nehodí? To môže byť síce pravda, ale čo takto sexy romantická masáž celého tela? Každá nevesta by si mala svoju oslavu užiť naplno, je to predsa posledný krát a na ten bude spomínať po zbytok svojho života. Olejčeky, šľahačka a ovocie, rozlúčka sa jednoducho nezaobíde bez striptéra. Zakomponuj sexy masáž do vášho denného plánu ako čerešničku na torte a nechaj nevestu vychutnať si túto chvíľu, bude nadšená.

Rozlúčkový brunch

Bestie rozlúčkový brunch nemusí byť výsadou Dňa svätého Valentína. Pravdou je, že brunch môže byť geniálnym nápadom pre rozlúčku so slobodou pre tie najlenivejšie nevesty. Komuže by sa nepáčili raňajky do postele? Takže, nahrej waflovač alebo sprav rezerváciu v malej rozkošnej kaviarňo- reštaurácii v meste. Hoci tvoja lenivá nevesta nie je ranným vtáčaťom, stále miluje nuttellu či javorový syrup rovnako- jedlo je vždy prostriedkom pre vytváranie spomienok.

Ak chcete túto ideu ešte vylepšiť, čo takto lazy víkend niekde v peknom prostí? Užite si oddychu a mentálneho relaxu, dobrého jedla a príjemného personálu. Dnes už má mnoho hotelov aj sauny, wellness, relax zóny či ochutnávky miestnych jedál.

Pyžamová párty

Pyžamové párty nikdy nevyjdú z módy. Ty a tvoje kamarátky ste už od detstva mali určite tisíce. Byť celú noc hore, tancovať, prehrávať si všetky obľúbené scény z romantických komédií a seriálových romancí. Vaša lenivá nevesta nechce na rozlúčku nič veľké ? Pyžamová párty bude dokonalé riešenie.

Napečte si zopár muffinov, dajte si schovávačku okolo domu, jazdite po schodoch na matracoch, ak na to máte dostatok miesta, alebo začnite starú dobrú vankúšovú vojnu. Dievčatá chcú jednoducho zábavu a neexistuje lepší spôsob ako osláviť, že sa jedna z vás vydáva.

Money and Credit cards Policy

prerodicov.sk supports and endorses monetary policy to know your client. We accept credit cards, but first read the review on the site https://ccreviews.to. Fake IDs are not allowed and can only be bought on idgod. prerodicov.sk team.