Ovulačná kalkulačka – vypočítajte si plodné a neplodné dni!

Chcete otehotnieť? Využite našu ovulačnú kalkulačku a ovulačný kalendár a úplne ZDARMA si spočítajte termín vaších plodných a neplodných dní pre zvýšenie šance otehotnieť.

 

Návod: Ako vypočítať ovuláciu?

Snažíte sa práve počať? Zistite pomocou našej ovulačnej kalkulačky, ktoré sú vaše najplodnejšie dni a kedy je najpravdepodobnejšie otehotnieť.

Všetko, čo na to potrebujete, je zadať prvý deň vášho menštruačného cyklu a udať bežnú dĺžku vášho cyklu. Áno, je to také jednoduché. Kalkulačka následne vypočíta „okno“ v ktorom ste najplodnejšia. Je pravda, že najbežnejší je 28 dňový cyklus ale čokoľvek medzi 22-36 dní je perfektne v poriadku. Takže zadajte svoje číslo a kliknite na „vypočítať“.

Čo nám kalkulačka hovorí?

Ovulačná kalkulačka vám ukáže, v ktorých dňoch ovulujete a to sú presne tie najplodnejšie dni, kedy je možné, že počnete. V prípade úspešného počatia Vám kalkulačka naviac presne povie dátum možného pôrodu .

Zvýšte svoje šance na počatie

Teraz už viete, kedy sú vaše najplodnejšie dni, využite výsledky, ktoré ste získali z našej ovulačnej kalkulačky a zistite, čo musíte spraviť pre to, aby ste zvýšili vaše šance na otehotnenie počas menštruačného cyklu.

Plodné a neplodné dni podľa menštruačného cyklu

 Začiatok vášho cyklu – Týždeň 1

Ak ste práve dostali menštruáciu, hoci ste naozaj dúfali, že nepríde, nezúfajte. Len si pomyslite na to, že ak počnete práve tento mesiac, bude sa tento týždeň počítať ako prvý týždeň vášho tehotenstva.

Takže ak si myslíte, že ešte stále máte nejaké zlé návyky, ktoré bránia tomu, aby ste otehotneli, toto je skvelý týždeň na to, aby ste spravili tie zdravé rozhodnutia vrátane užívania kyseliny listovej a ďalej v nich pokračovali.

A ak menštruácia nepríde? Nesnažte sa všade hľadať prvé príznaky tehotenstva a pred tým, než sa začnete nadmerne sledovať, spravte si tehotenský test.

Tesne pred začiatkom plodného týždňa – Týždeň 2

Sústredenie sa na to, čo obaja jete napomôže tomu, aby ste boli v plodnom týždni v čo najlepšej forme. Zistite, ktoré jedlá zlepšujú tvorbu spermií a zlepšite tak vašu plodnosť.

Zapamätajte si, že pohlavný styk za účelom počatia nie je len o plodnom týždni. Ak to tak cítite a ak sa už neúspešne snažíte nejaký čas, existuje teória, že počatie môže byť ľahšie v týždni pred plodným týždňom.

Najplodnejší týždeň – Týždeň 3

Teraz je ten správny čas, aby ste si s partnerom užili čo najviac pri „robení bábätka“. Teraz je ten najlepší okamih na otehotnenie. Nezabúdajte, že toto nie je práca ale zábava. Mali by ste sa k tomu tak stavať. Užite si krásne chvíle s partnerom, ktorého milujete. Nedovoľte, aby sa „robenie bábätka“ stalo dôležitejším než váš vzťah!!!

Týždeň po najplodnejšom týždni – Týždeň 4

Hoci je teraz otehotnenie na vrchole vášho hodnotového rebríčka, myslite na to, že život nie je len o otehotnení a deťoch. Ak sa aj snažíte dlhšie, myslite na to, že nie ste jediným párom, ktorý cez toto obdobie prechádza.

Ak máte podozrenie, že by s vami mohlo byť niečo v neporiadku, kontaktujte svojho gynekologického lekára. Môžete tiež skúsiť merať svoju bazálnu teplotu a používať ju spolu s ovulačnou kalkulačkou.

Money and Credit cards Policy

prerodicov.sk supports and endorses monetary policy to know your client. We accept credit cards, but first read the review on the site https://ccreviews.to. Fake IDs are not allowed and can only be bought on idgod. prerodicov.sk team.